POZNAJ NASZE MARKI

KLINIKA EKSPRESÓW

To pierwszy ogólnopolski serwis door to door ekspresów do kawy – domowych, biurowych i profesjonalnych. W 2017 roku nasi serwisanci naprawili ponad 1200, w 2018 ponad 3000, a w 2019 ponad 4000 ekspresów. Klienci doceniają kompleksowość naszej usługi.

Naszym atutem jest łatwa forma dokonywania zgłoszenia poprzez stronę internetową, odbiór i dostawa w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach technicznych, chroniących powierzony ekspres przed uszkodzeniami mechanicznymi, czy ujemnymi temperaturami (opakowanie techniczne wyposażone jest w dodatkowy wsad terminczny).

Klient oszczędza na koszcie wysyłki, zaś my na opakowaniach i zabezpieczaniu przesyłek. Zapewniamy również możliwość wysyłki urządzeń zastępczych. Wśród naszych usług klient znajdzie więc zarówno profesjonalny serwis, dostarczenie ekspresu zastępczego, konserwację ekspresu przed wysyłką, jak i dodatkową gwarancję. Jeśli okaże się, że naprawa jest dla klienta nieopłacalna, oferujemy możliwość odkupienia maszyny, jednocześnie klient otrzymuje kod rabatowy na nowy ekspres.


ŚWIAT EKSPRESÓW

To specjalistyczny sklep internetowy oferujący kawy znanych europejskich i polskich palarni, ekspresy wiodących producentów, produkty komplementarne i akcesoria.

Oferujemy również sprzedaż odkupionych ekspresów z gwarancją serwisu. W ofercie Świata Ekspresów klient znajdzie wszystko to czego potrzebuje, jeśli chodzi o ekspresy i akcesoria. Mamy bardzo bogatą ofertę zarówno samych produktów – kaw i herbat, jak i urządzeń – ekspresów wraz ze wszystkim akcesoriami i częściami zamiennymi, po produkty do konserwacji.

Na naszej stronie internetowej znaleźć można również blog, gdzie znajduje się mnóstwo porad dotyczących zarówno parzenia kawy, jak i obsługi ekspresów. Oferujemy także liczne promocje, a także pomagamy naszym klientom w wyborze odpowiedniego dla niego produktu.


DA ALESSANDRO

To oferta produktów dedykowanych do koszy okolicznościowych pod własną marką Da Alessandro. Trzonem oferty jest kawa, ale firma posiada również w ofercie herbatę, wino, prosseco, czy też czekoladę i ciastka.

Firma rozwinęła ponad 20 linii dedykowanych na święta oraz linie uniwersalne, całoroczne. Kolekcje każdego roku trafiają do coraz większej ilości koszy okolicznościowych takich klientów jak Tesco, Makro, Auchan, Selgros, Poczta kwiatowa, Regalto, Vivat i wiele innych firm specjalizujących się w kreowaniu koszy podarunkowych.

Rynek paczek okolicznościowych rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Obecnie paczki okolicznościowe sprzedawane są nie tylko w sezonie poprzedzającym święta, ale również stają się pomysłem na prezent przy różnych okazjach prywatnych czy służbowych.

Od dwóch lat jesteśmy obecni również na tym rynku, oferując nasze zestawy, gdzie implementujemy nasze produkty wraz z produktami producentów kooperującymi z nami. Nasza oferta jest na tyle szeroka, że zadowala gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Zaś nasza kawa personalizowana, okolicznościowa i dedykowana coraz częściej staje się przedmiotem zainteresowania naszych klientów.


SIEDLECKA MANUFAKTURA KAWY

To palarnia kawy, oferująca własne mieszanki kaw, które sprzedawane są do sieci sklepów spożywczych, sieci FMCG, biur, stacji benzynowych, sal weselnych, hoteli, kawiarni, restauracji, we własnym sklepie internetowym, w detalu, w innych sklepach internetowych.

Siedlecka Manufaktura Kawy powstała w 2017r. z pasji do kawy. Ziarna eksportujemy z najróżniejszych zakątków świata – Brazylii, Indii, Kolumbii, Etiopii od sprawdzonych dostawców. Sami wypalamy kawę w najwyższej jakości piecach, robimy cuppingi przy udziale uznanych basistów.

Dbamy o to, żeby nasze mieszanki były na jak najwyższym poziomie. Jako firma rozwijamy się bardzo prężnie, mieszanki naszych kaw dostępne są w wielu sklepach w całej Polsce. To co nas charakteryzuje, to ogromna pasja do samego produktu, jakim jest kawa. Wybierając nasz produkt, klient ma pewność, że dostanie kawę wypaloną w małej manufakturze, gdzie dba się o każde ziarno.


KĄCIK KAWOWY

To kompleksowa obsługa kawowo – serwisowa. Oferujemy specjalnie zaprojektowane szafki, z miejscem na ekspres i lodówkę.

Dostarczamy kawę i dbamy o serwis. Wszystko to stanowi gotowy koncept. Nasze kąciki kawowe trafiają do sklepów spożywczych, stacji benzynowych, sal weselnych i biur.


WYPOŻYCZALNIA EKSPRESÓW

Pierwsza w Polsce krótkoterminowa wypożyczalnia ekspresów domowych, biurowych i profesjonalnych. Wychodząc naprzeciw naszym klientom biznesowym oraz indywidualnym, stworzyliśmy możliwość wypożyczenia ekspresu bez konieczności wiązania się umową długoterminową.

Mając długoletnie doświadczenie w obsłudze klientów pod kątem sprzedażowym jak i serwisowym ekspresów do kawy, na co dzień spotykamy się z taką potrzebą.

Dzięki takiej usłudze, nasi klienci otrzymują dodatkowe wsparcie w trakcie krótkotrwałego zapotrzebowania na większą ilość kawy, bądź w trakcie serwisowania własnego ekspresu. Nasze rozwiązanie dedykujemy również do HoReCa oraz firm eventowych. Nasze urządzenia przed wysyłką są dopasowane i skalibrowane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.


KAFFIT

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem ekspresów do kawy marki Kaffit na terenie Polski.

Ekspresy Kaffit produkowane są według najwyższych standardów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, co gwarantuje doskonałe parametry techniczne, długotrwałe działanie oraz wyśmienity smak przygotowanych kaw. Unikatową cechą wyróżniającą ekspresy Kaffit od konkurencji jest moduł zdalnego sterowania i odczytu GPRS/WiFi dzięki, któremu jest możliwa zdalna kontrola i zarządzanie urządzeniem.


Muròla

MURÒLA to firma rodzinna, produkująca wina z tradycyjnych, lokalnych szczepów oraz prowadząca uprawy oryginalnych klonów winorośli rosnących na terenie posiadłości.

Silne związki z terytorium przyświecają idei naszego projektu. Terytorium obejmuje wszakże pochodzenie, historię, tradycję, a naszą „misją” jest wyeksponowanie indywidualnych cech każdego wina oraz poszukiwanie i hołdowanie Typowości, czyli unikalnej tożsamości, którą poszczególne winorośle zawdzięczają lokalnym ziemiom.


POLSKI MNISZEK

Coraz bardziej popularna staje się tez kawa z korzenia mniszka lekarskiego. Zachowuje ona podobne właściwości jak tradycyjna a przy tym napój jest niezwykle zdrowotny, ponieważ wspomaga odporność, pracę wątroby oraz detoksyfikację organizmu. Mniszek jest także składnikiem wielu mieszanek dla pacjentów onkologicznych, także takich, które mają wzmagać wytwarzanie białych krwinek, więc jest to coś, co rzeczywiście warto sobie przyrządzić.